کارگاه آموزشی رایگان با موضوع اعتبار سنجی ایده ها و نحوه ارائه موثر برای سرمایه گذار (پیش رویداد چهارمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا))

کارگاه آموزشی رایگان با موضوع اعتبار سنجی ایده ها و نحوه ارائه موثر برای سرمایه گذار (پیش رویداد چهارمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا))

با توجه به رشد روز افزون فضای کارآفرینی در کشورمان و همچنین رشد نهادهای سرمایه گذار و حامی کسب و کارهای نوپا (Start-Up)، مبحث جذب سرمایه گذار اهمیت بیشتری پیدا کرده است. پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، دبیرخانه رویداد شتاب آذربایجان (روشا) نیز هم راستا با زمینه فعالیت خود به این موضوع مهم پرداخته است.
فرآیند جذب سرمایه معمولا با یک ارائه، با زمانی بسیار محدود همراه است. ارائه هایی که در رویدادهای کارآفرینی بین ۳ تا ۶۶ دقیقه و یا هنگام جذب سرمایه از یک شرکت سرمایه گذاری معمولا ۲۰ دقیقه به طول می‏ انجامد.
در همین راستا و با بررسی نمونه های موفق جذب سرمایه و الگوهای موفق ارائه‏ های ترغیب کننده، محتوایی آموزشی گردآوردی شده است. در این کارگاه آموزشی تلاش بر این خواهد بود که با بهره گیری از نمونه های موفق جذب سرمایه و الگوهای موفق ارائه‏ های ترغیب کننده تمامی مباحث مهم و کلیدی را پوشش دهیم.

این کارگاه در تاریخ ۲۷ فروردین ماه ۹۶ برگزار خواهد گردید. ثبت نام برای عموم آزاد  و بصورت رایگان می باشد. گواهی شرکت در کارگاه نیز به شرکت کنندگان اعطا خواهد گردید.

ضمناً شرکت کنندگان در این کارگاه از تخفیف شرکت در رویدادهای روشا برخوردار خواهند شد.

جهت ثبت نامه در این کارگاه کلیک نمایید.